Załoga

Wiemy, że od nauczyciela zależy bardzo wiele. Znaczenie mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie, ekspercka wiedza i łatwość w jej przekazywaniu. Tylko nauczyciel z osobowością, odpowiednią dawką charyzmy i otwartością na drugiego człowieka może w pełni przekazać to, co w pilotażu liczy się szczególnie – wiedza i praktyczne umiejętności oraz rozsądek w podejmowaniu decyzji. W ręce takich nauczycieli Ciebie oddajemy. Nasza kadra instruktorska składa się z doświadczonych pilotów, którzy pomimo wielu lat spędzonych w powietrzu, nie zatracili tego, co najważniejsze – pasji z latania i chęci przekazywania swoich umiejętności kolejnym pokoleniom pilotów. Z nimi profesjonalnie przygotujesz się do egzaminu na licencję pilota. Poznaj naszą załogę!

ośrodek szkolenia lotniczego

Danuta Glejzer
Kierownik szkolenia – HT, instruktor i egzaminator LKE

Osoba, która swoim spokojem, entuzjazmem i profesjonalizmem sprawia, że każda minuta w powietrzu staje się niezwykle wartościowa. Posiada wieloletnie doświadczenie w roli szefa szkolenia, instruktora oraz egzaminatora LKE, czynnie uczestnicząc w rozwoju naszego ośrodka lotniczego. Może się pochwalić szerokim gronem bezpiecznie latających wychowanków, zarówno turystycznie jak i zawodowo w liniach lotniczych. Przez uczniów postrzegana jest jako konsekwentny nauczyciel, który cierpliwie szlifuje umiejętności kursanta, wzmacniając jego pewność siebie, co owocuje systematycznym progresem w treningu. Swoją pasją latania zaraża innych, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jakim przeżyciem są pierwsze godziny spędzone w powietrzu, dlatego… często stara się je uchwycić na zdjęciach. Po locie możesz otrzymać miłą wiadomość ze swoim zdjęciem za sterami jednego z naszych samolotów. To bezcenna motywacja do działania i dalszego szkolenia!

Andrzej Schutty
Instruktor i egzaminator LKE

Pilot z olbrzymim doświadczeniem, wieloletni instruktor i egzaminator LKE oraz szef szkolenia w dużych ośrodkach lotniczych. Spokojny i opanowany, ale ma „oko na wszystko”, dbając o bezpieczeństwo operacji lotniczych. Szczególną wagę przykłada do każdego elementu wyszkolenia swoich uczniów, którzy odnoszą duże sukcesy w dalszej karierze lotniczej. Chętnie służy cennymi radami, zarówno na ziemi jak i w przestrzeni radiowej, które dla młodych adeptów sztuki lotniczej są bezcenne.