Lot zapoznawczy

Szukasz szkoły pilotażu i nie wiesz, którą wybrać? Zapraszamy na lot zapoznawczy za złotówkę!

Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad wyborem szkoły, w której zrobisz interesujący Cię kurs pilotażu, zapraszamy do naszego ośrodka szkolenia lotniczego na Dolnym Śląsku. Chętnie poznamy Cię bliżej i porozmawiamy przy kawie o Twoich oczekiwaniach. Przy okazji możesz oderwać się z nami od ziemi na kilkadziesiąt minut lotu zapoznawczego, podczas którego zadecydujesz, czy chcesz zostać z nami i zrobić licencję pilota. Wiemy, że lot zapoznawczy jest dodatkowym kosztem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję specjalną. Jeżeli po locie próbnym stwierdzisz, że chcesz rozpocząć przygodę z lataniem właśnie w naszej szkole pilotażu, za lot zapoznawczy zapłacisz tylko symboliczną złotówkę! Resztę zwrócimy Ci po rozpoczęciu wybranego kursu latania. Mamy nadzieję, że Twój pierwszy lot samolotem z naszej floty zostawi niezapomniane wrażenia i spotkamy się na kursie. Zatem, do zobaczenia!

Lot zapoznawczy