Oferta

Ofertę naszej szkoły pilotażu na Dolnym Śląsku kierujemy zarówno dla początkujących jak i doświadczonych pilotów, dlatego zadbaliśmy o jej różnorodność.

Chcesz zostać pilotem i latać dla przyjemności, sportowo lub komercyjnie? A może masz już uprawnienia i chcesz przedłużyć ich ważność? W obu przypadkach możesz skorzystać z naszych usług. Ponadto, jeżeli potrzebujesz samolotu na wynajem – również oferujemy taką możliwość, wraz z konkurencyjnymi cenami lądowań na lotniskach, z którymi mamy podpisane umowy. W naszym ośrodku lotniczym możesz:

• uczestniczyć wybranym szkoleniu lotniczym, uzyskując licencję pilota samolotowego turystycznego – PPL(A) lub pilota samolotowego rekreacyjnego – LAPL(A),
  • wziąć udział w kursie lotów nocnych – VFR Noc,
  • przedłużyć ważność swojego uprawnienia – SEP(L),
  • przystąpić do egzaminów praktycznych LKE na licencję pilota PPL(A) lub LAPL(A),
  • przeszkolić się w pilotowaniu jednego z typów samolotów dostępnych w naszym ośrodku latania,
  • wynająć nowoczesny samolot z naszej floty

Warto wiedzieć, że szkolenia lotnicze w ośrodku pilotażu Pol Mack Poland odbywają się w kameralnych warunkach i z wykorzystaniem nowych samolotów, co ma olbrzymie znaczenie w kontekście komfortu i bezpieczeństwa. Ze szczególną dbałością podchodzimy do każdego kursanta, skupiając się na rozwoju jego umiejętności i maksymalnym wykorzystaniu każdej godziny szkoleniowej. Oto nasza misja.

Zapoznaj się z naszą ofertą:

szkoła pilotów
licencja pilota